تبلیغات
اخبار روز

اخبار روز
 
نویسندگان
نظر سنجی
نظر شما راجع به این وبلاگ

آن‌ها پرافتخارترین فیلم تاریخ سینمای ایران را ساخته‌اند. «جدایی نادر از سیمین»... دقت كنید كه این فیلم در مورد جدایی است، جدایی و طلاق اما خوشبختانه تمام آن‌هایی كه در این فیلم نقش مهمی داشته‌اند زندگی‌های مشترك مستحكم و ایده‌آلی دارند. ما در این‌جا شما را با زندگی واقعی آن‌ها آشنا می‌كنیم و البته به شما می‌گوییم كه همه آن‌ها 2 فرزند دارند!
پیمان معادی

پدری كه صبح‌ها بچه‌هایش را ‌به مدرسه می‌برد

او امروز «نادر» سینمای ایران است كه به واسطه بازی در مهم‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران، به شهرتی جهانی رسیده است. او بازیگر اصلی فیلم اصغر فرهادی است كه داستان، حول محور جدایی از همسرش «سیمین» می‌شود و اختلاف اصلی‌شان بر سر «ترمه» تك دخترشان است اما آنچه در فیلم از «نادر» می‌بینیم، یك نمایش صرف است اما «پیمان معادی» در زندگی شخصی‌اش همسر «فرانك قوانلو» است و این زوج صاحب 2 دختر زیبا هستند كه بعضی روزها پدرشان را مجبور می‌كنند صبح‌ها برای بردن‌شان به مدرسه زودتر از خواب بیدار شود. شاید بد نباشد بدانید درآمد «پیمان معادی» به هیچ وجه وابسته به دنیای سینما و فیلمنامه‌نویسی نیست، زیرا او یك گالری ساعت بسیار زیبا در یكی از خیابان‌های خوب تهران دارد و از آن‌جا روزگار می‌گذراند.‌لیلا حاتمی و علی مصفا :زوج عاشق

آنچه درباره زندگی خصوصی و مشترك لیلا  حاتمی با علی مصفا بازیگر و كارگردان مطرح سینمای ایران باید گفت این است كه نوع آشنایی و ازدوا‌ج‌شان بسیار خاص و البته جالب است. قضیه این بوده كه «داریوش مهرجویی» برای ساخت فیلم «لیلاَ» از این 2‌دعوت به همكاری می‌كند كه... توصیه می‌كنیم بقیه داستان را از زبان خود لیلا حاتمی بخوانید: «آقای مهرجویی اول من و علی مصفا را به‌هم علاقه‌مند كرد و بعد فیلمش را ساخت. آن حس‌ها همه‌اش واقعی بود. قبل از شروع فیلمبرداری، حس‌های‌مان به‌هم شروع شده بود. اصلا آقای مهرجویی اول ما را به هم علاقه‌مند كرد و بعد فیلمش را ساخت!» دختر مرحوم «علی حاتمی» كارگردان بزرگ سینمای ایران در فیلم‌های دیگری نیز با «علی مصفا» همبازی شده است؛ ازجمله «میكس»، «سیمای زنی در دوردست»، «آسمان محبوب» و فیلم اكران نشده «پله آخر.» او در قسمت دیگری از صحبت‌هایش، این ازدواج را به نوعی به ضرر «علی مصفا» خوانده است: «بعد از «لیلا» همین‌جور با سیل پیشنهادهای دوتایی مواجه می‌شدیم اما از آن‌ها فرار می‌كردیم یا هیچ‌كدام‌مان نمی‌رفتیم یا فقط من می‌رفتم و این همیشه به ضرر علی تمام می‌شد و بیشترین آسیب را او می‌دید!» جالب است بدانید چندی پیش «داوود رشیدی» بازیگر مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون خاطره جالبی درباره چگونگی ازدواج لیلا حاتمی و علی مصفا به زبان آورد: «صمیمیت من و «علی حاتمی» به سال‌های پیش برمی‌گردد. ما با هم دوست بودیم و رفت‌و‌آمد خانوادگی داشتیم‌. لیلی و لیلا با هم بزرگ شدند‌. من و علی حاتمی واقعا مثل 2 برادر بودیم و رفت‌و‌آمد ما با خانواده او هنوز هم ادامه دارد تا جایی كه آقای مصفا برای خواستگاری از لیلا (حاتمی) پیش من آمد چون علی (حاتمی) دیگر فوت كرده بود و من هم او را به این كار تشویق كردم‌.» «لیلا حاتمی» و «علی مصفا» امروز صاحب 2 فرزند به نام‌های «مانی» و «عسل» هستند كه پرورش آن‌ها دغدغه اصلی لیلا حاتمی است. از ما نشنیده بگیرید اما اگر برای حضور در فیلم‌تان سراغ «لیلا حاتمی» رفتید، 2 چیز را حتما درنظر داشته باشد؛ یك پرستار خوب و زبده برای نگهداری بچه‌ها و یك سرویس رفت‌وبرگشت از مدرسه‌شان. چیزی كه «حمید نعمت‌الله» و دوستانش نتوانستند فراهم كنند و به همین دلیل همكاری‌شان در «وضعیت سفید» حاصل نشد!شهاب حسینی و پریچهر حسینی:

یك زندگی آرام و  بدون حاشیه

داستان آشنایی شهاب حسینی و همسرش بسیار بامزه‌ است:‌ «22ساله بودم كه با بچه‌های تئاتر دانشگاه تهران كار می‌كردم؛ جوانی سرگشته از طبقه ‌متوسط جامعه كه به امكانات تفریحی متمولانه دسترسی نداشت. تا قبل از این‌كه همسرم را ببینم، قصد ازدواج نداشتم تا این‌كه روزگار ما را در برابر هم قرار داد. به او پیشنهاد آشنایی دادم اما‌ همسرم هیچ اعتقادی به اینگونه دوستی‌ها و آشنایی‌ها نداشت و گفت: اگر كسی واقعا عاشق است و تمایل قلبی برای رسیدن به دختر مورد علاقه‌اش‌ دارد، باید در این راه صادقانه گام بردارد و بنابراین موضوع را با خانواده‌ام در میان گذاشتم‌ و مصمم به ازدواج شدم. دیگر تكه‌ دوم زندگی‌ام را پیدا كرده بودم. بعد از صحبت‌های اولیه و رسم و رسومی كه در این رهگذر طی می‌شود، بعد از 4-3 ماه نامزدی، عقد كردیم ‌اما‌ شرایط برگزاری جشن عروسی را نداشتم، از طرفی مایل بودم استقلال در زندگی را با برگزاری جشن توسط خودم آغاز كنم؛ به همین دلیل 3 سال طول كشید تا ما به جشن عروسی برسیم. ما هم مثل زن و شوهرهای دیگر در مواردی توافق نداشتیم؛ در گذرگاه‌هایی به بن‌بست برخوردیم و در جاهایی به «مو» می‌ر‌سیدیم اما در انتهای هر ماجرا وقتی می‌ایستادیم و به همدیگر نگاه می‌كردیم، احساس می‌كردیم ‌‌واقعا یكدیگر را دوست داریم.» امروز «شهاب حسینی» یا همان «حجت» فیلم اصغر فرهادی‌، صاحب 2 پسر به نام‌های «محمد امین» و «امیر علی» است و در كنار همسرش، در كافه‌ای كه در لواسان در اطراف تهران افتتاح كرده‌اند، زندگی آرام و لذت‌بخشی دارند.اصغر فرهادی و پریسا بخت‌آور

2 كارگردان و 2 دخترشان

از او به‌عنوان مهم‌ترین و پرافتخارترین كارگردان سینمای ایران نام برده می‌شود؛ «اصغر فرهادی» با فیلم‌هایی همچون «چهارشنبه سوری»، «شهر زیبا»، «درباره الی...» و «جدایی نادر از سیمین» درخشید و با گرفتن جایزه اسكار كه به ویترین پر‌زرق و برق افتخاراتش اضافه كرد، جان دوباره‌ای به سینمای از یاد رفته ایران بخشید. او امروز ‌به همراه خانواده‌اش در كشور فرانسه زندگی می‌كند، زیرا در حال نوشتن فیلمنامه‌ای مشترك با «یاسمینا رضا» فیلمنامه‌نویس مشهور فرانسوی است كه گفته می‌شود این فیلمنامه مشترك، برای خردادماه آماده جلوی دوربین رفتن خواهد شد. «اصغر فرهادی» طراح اصلی جنجال‌ها و درگیری‌های زوج‌های «جدایی نادر از سیمین» است اما آنچه از زندگی خصوصی‌اش در دسترس است این‌كه او همسر «پریسا بخت‌آور» كارگردان زن سینمای ایران است كه در كارنامه‌ كاری‌اش فیلم پرفروشی همچون «دایره زنگی» می‌درخشد. «اصغر فرهادی» و «پریسا بخت‌آور» صاحب 2 دختر هستند كه بی‌شك همه آن‌هایی كه «جدایی نادر از سیمین» را دیده باشند، «ترمه» یا همان «سارینا فرهادی» دختر نوجوان اصغر فرهادی را می‌شناسند. تنها چیزی كه درباره «سارینا فرهادی» شنیده می‌شود، این است كه او امروز در یكی از مدارس فرانسه در حال تحصیل است و با این اتفاق، همه آن‌هایی كه به پایان تعلیقی و باز فیلم فرهادی گلایه كرده بودند، به سرانجام ترمه پی بردند: «عاقبت، ترمه از ایران رفت...» همچنین فرزند كوچك‌تر اصغر فرهادی  هم دختری یك‌ساله است.

-------------
منبع: برترینهاطبقه بندی: زندگی خصوصی هنرمندان ایرانی،
[ پنجشنبه 25 اسفند 1390 ] [ 04:58 ب.ظ ] [ آمن ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز. در این وبلاگ سعی شده تمامی اخبار روز ایران و جهان گنجانده شود.
امیدوارم مرا با نظرات و پیشنهادات سازنده خود برای هرچه بهتر کردن این وبلاگ یاری نمائید.
akhbar_ruz@yahoo.com
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by MehrSkin